توسط مدرسه هنر و رسانه آینه برگزار شد

گزارش تصویری دوره‌های زمستانه مدرسه هنر و رسانه آینه / مجموعه دوره‌های آموزش نرم افزار

دوره جامع آموزش نرم افزار، در قالب آموزش 4 نرم افزار «فتوشاپ»، «پریمیر»،‌ «افتر افکت» و «آئودیشن» در پاییز و زمستان 96 برگزار شد.

به گزارش مدرسه آینه، مجموعه دوره‌های آموزش نرم افزار با تمرکز بر ۴ نرم‌افزار کاربردی در عرصه سینما و گرافیک از تاریخ ۱۱ آذر الی ۱۰ دی‌ماه با حضور هنرجویان و علاقه‌مندان به این حوزه توسط مدرسه آینه به شرح زیر برگزار گردید:

دوره‌های آموزش نرم افزار «فتوشاپ» و «افترافکت» با تدریس علی قاسم‌زاده (مستند‌ساز، پژوهشگر و مدرس نرم‌افزار):

دوره نرم‌افزار «فتوشاپ» در روزهای شنبه، مورخ ۱۱ و ۱۸ آذر ماه در ۴ جلسه برگزار گردید. در این دوره مباحث مقدماتی گرافیک و آموزش محیط نرم‌افزار و نحوه کار با ابزارهای گوناگون ارائه شد.

دوره مقدماتی نرم‌افزار «افترافکت» در روزهای یک‌شنبه، مورخ ۱۲ و ۱۹ آذر ماه در ۴ جلسه برگزار گردید. در این دوره مباحث مقدماتی این نرم‌افزار آموزش داده شد تا کسانی که آشنایی قبلی به این نرم‌افزار نداشتند بتوانند به دنیای جذاب افترافکت ورود داشته و از امکانات خاص و ویژه این نرم افزارِ پرکاربرد بهره‌مند گردند.

دوره پیشرفته نرم‌افزار «افتر افکت» در روزهای یک‌شنبه، مورخ ۳ و ۱۰ دی‌ماه در ۴ جلسه برگزار گردید. در این دوره که در ادامه دوره مقدماتی آموزش این نرم افزار بود، مباحث پیشرفته‌تر همچون دنیای ۳D در افترافکت و کار با دوربین و یادگیری تنظیمات آن، کار با افکت‌های پیشرفته و… آموزش داده شد.

دوره‌های مقدماتی و پیشرفته آموزش نرم‌افزار «پریمیر» با تدریس مجتبی خلفی‌زاده (تدوینگر، پژوهشگر و مدرس نرم‌افزار):

دوره مقدماتی نرم‌افزار «پریمیر» در روزهای سه شنبه، مورخ ۱۴ و ۲۱ آذر ماه در ۴ جلسه برگزار گردید. در این دوره مقدماتی اصول تدوین، مبانی ویدئو دیجیتال و اصول کار با نرم‌افزار Adobe premiere  آموزش داده شد.

دوره پیشرفته نرم‌افزار «پریمیر» در روزهای سه شنبه، مورخ ۲۸ آذر و ۵ دی ماه در ۴ جلسه برگزار گردید. در این دوره که در ادامه دوره مقدماتی پریمیر بود، به مباحث پیشرفته کار با این نرم افزار پرداخته شد؛ مباحثی چون اصلاح رنگ و صدا و رفع مشکلات نوری ویدئوها و تدوین چند دوربینه یا مولتی کم و…

دوره آموزش نرم‌افزار «آئودیشن» با تدریس حسام ساروخانی (صدابردار، صداگذار و مدیر استودیو مادر)، در روزهای چهارشنبه و در تاریخ ۲۲ و ۲۹ آذر ماه در ۴ جلسه برگزار گردید. در این دوره هنرجویان علاوه بر اینکه مهارت کار با نرم‌افزار را فراگرفتند،‌ با مفاهیم اصلی صدا، و نکات کاربردی در صداگذاری و صدابرداری و… نیز آشنا شدند.

در ادامه گزارش تصویری این مجموعه دوره را مشاهده می‌نمایید:

0نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*