قابل توجه مديران مدارس دوره دوم متوسطه و دبيران

مدارس چگونه می توانند به کتاب تفکر و سواد رسانه ای دسترسی پیدا کنند؟

دکتر دانشور گفت: مدارس بایست تعداد كتاب مورد نياز خود را طي نامه رسمي به معاونت پشتيباني استان ارسال فرمايند و دانش‌آموزان را جهت تكثير پرينت كتاب و خريد از بازار آزاد تحت فشار قرار ندهند.

به گزارش مدرسه آینه، دکتر میترا دانشور، مدیر گروه تفکر دفتر تألیف کتاب‌های درسی گفت: کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای از ۲۰ شهریور ۹۶ چاپ شده و آماده توزیع در مدارس بوده است. به دلیل انتخابی بودن این درس می‌باید تعداد دانش‌آموزانی که این درس در سال ۹۶ به آنها ارائه شده است، از طریق معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها به اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی اعلام و از طریق آن معاونت جهت دریافت کتاب پیگیری لازم انجام شود.

وی افزود: مدارس بایست تعداد کتاب مورد نیاز خود را طی نامه رسمی به معاونت پشتیبانی استان ارسال فرمایند و دانش‌آموزان را جهت تکثیر پرینت کتاب و خرید از بازار آزاد تحت فشار قرار ندهند.

گفتنی است نسخه جدید کتاب تفکر و سواد رسانه ای با حدود ۱۵ درصد تغییر از امسال در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است. دانش آموزان پایه دهم و یازدهم بایست از بین سه درسِ هنر، کارگاه کارآفرینی و تفکر و سواد رسانه ای، دو درس را به صورت اختیاری بگذرانند.

0نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*