در ادامه دوره‌های پاییزه مدرسه هنر و رسانه آینه

ثبت نام مجموعه دوره‌های آموزش نرم‌افزار آغاز شد

در ادامه دوره های پاییزه مدرسه هنر و رسانه آینه و پس از دومین دوره جامع آموزش مستندسازی، مجموعه دوره های آموزش نرم افزارهای مرتبط با سینما و گرافیک از تاریخ 11 آذر الی 5 دی 1396 برگزار می‌گردد.

ورود به صفحه ثبت نام


به گزارش مدرسه آینه، در ادامه دوره های پاییزه مدرسه هنر و رسانه آینه، مجموعه دوره های آموزش نرم افزارهای مرتبط با سینما و گرافیک شامل نرم افزارهای ادوبی آئودیشن، افترافکت، پریمیر و فتوشاپ، از تاریخ ۱۱ آذر الی ۵ دی ۱۳۹۶ برگزار می‌گردد.

در این مجموعه دوره، عناوین‌ زیر ارائه می‌شود:

  • دوره نرم‌افزار Adobe Audition CC ؛ حسام ساروخانی: در این دوره، ضمن آشنایی کامل با نرم افزار آئودیشن، به مفاهیم مقدماتی “صدا” و فایل‌های صوتی نیز پرداخته می‌شود.
  • دوره مقدماتی نرم‌افزار Adobe After Effects CC ؛ علی قاسم‌زاده: در این دوره مباحث مقدماتی این نرم‌افزار به گونه‌ای آموزش داده می شود که بدون نیاز به آشنایی قبلی با این نرم‌افزار بتوانید به راحتی با آن شروع به کار کرده و صحنه‌های جذابی را خلق کنید.
  • دوره پیشرفته نرم‌افزار Adobe After Effects CC ؛ علی قاسم‌زاده: این دوره در ادامه دوره مقدماتی نرم افزار افتر افکت می‌باشد و مباحث پیشرفته‌تر و حرفه‌ای این نرم افزار شامل آموزش فضای ۳ بعدی،‌ دوربین و تنظیمات آن،‌ کار با نور و کاربردهای آن،‌ ترکینگ، نحوه کار با پلاگین ها و…  را پوشش میدهد.
  • دوره مقدماتی نرم افزار Adobe Premiere CC ؛ مجتبی خلفی‌زاده:  در این دوره اصول تدوین، مبانی ویدئو دیجیتال و اصول کار با نرم افزار ادوبی پریمیر ارائه می‌گردد.
  • دوره پیشرفته نرم افزار Adobe Premiere CC ؛ مجتبی خلفی‌زاده: این دوره در ادامه دوره مقدماتی به مباحث پیشرفته و تکمیلی همچون اصلاح رنگ و نور و صدا، رفع مشکلات نوری ویدئو و… می‌پردازد.
  • دوره نرم افزار Adobe Photoshop CC ؛ علی قاسم‌زاده: در این دوره تلاش می‌شود تا کار با نرم‌افزار فتوشاپ برای کسانی‌که آشنایی پیشینی با این نرم افزار نداشته‌اند آموزش داده شود. همچنین در این دوره مباحث گرافیک از قبیل سواد بصری، مبانی رنگ، ترکیب‌بندی به صورت اجمالی ارائه خواهد شد.

برای اطلاع بیشتر از جزئیات این کلاس‌ها می‌توانید بر روی اسامی آنها کلیک کرده و به صفحه اختصاصی هر دوره در سایت مدرسه آینه مراجعه نمایید.

جزئیات زمان‌بندی دوره‎ها در جدول زیر قابل مشاهده است:

محل برگزاری دوره ها در محل مدرسه آینه به نشانی تهران، خ انقلاب، بین خ ابوریحان و فلسطین، جنب کتابفروشی ترنجستان سروش، بن بست سروش، پلاک ۲ می باشد. همچنین ظرفیت دوره ها محدود بوده و ثبت نام تا ۹ آذر ۹۶ ادامه دارد. لازم به ذکر است در پایان برگزاری دوره ها با در نظر گرفتن میزان فعالیت و حضور، به هنرجویان گواهی حضور اعطا می‌گردد. علاقه مندان به شرکت در این دوره ها می توانند از طریق نشانی زیر در سایت مدرسه هنر و رسانه آینه نسبت به پرداخت هزینه و شرکت در دوره ها اقدام نمایند:

ورود به صفحه ثبت نام


 

0نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*