توسط باشگاه سواد رسانه‌ای با همکاری مدرسه آینه و به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود

دومین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟»

دومین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» در تاریخ 20، 21، 27 و 28 مهرماه 1396، در روزهای پنجشنبه و جمعه، با محوریت ارائه فصول کتاب و آموزش تکنیک های تدریس با حضور مؤلفان کتاب تفکر و سواد رسانه ای توسط باشگاه سواد رسانه ای و با همکاری مدرسه هنر و رسانه آینه برگزار می‌شود.


به گزارش مدرسه آینه، دومین دوره «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» در تاریخ ۲۰، ۲۱، ۲۷ و ۲۸ مهرماه ۱۳۹۶، در روزهای پنجشنبه و جمعه، با محوریت ارائه فصول کتاب و آموزش تکنیک های تدریس با حضور مؤلفان کتاب تفکر و سواد رسانه ای و کارشناسان این حوزه توسط باشگاه سواد رسانه ای و با همکاری مدرسه هنر و رسانه آینه برگزار می شود.

گزارش تصویری نخستین رویداد «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» – مهر ۹۵

در سال تحصیلی گذشته به عنوان نخستین سال تالیف این کتاب درسی، باشگاه سواد رسانه ای دوره نخست رویداد «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» را با حضور مولفان کتاب در قالب دوره ای سه روزه برگزار نمود. امسال با توجه به ورود معلمان جدید به این حوزه و همچنین اعمال برخی تغییرات بر کتاب تفکر و سواد رسانه ای تصمیم بر آن شد تا دوره جدیدی با محوریت این کتاب و تغییرات آن برگزار گردد.

در همین راستا عناوین و اساتید این دوره به شرح زیر می باشد:

۱- ما و رسانه‌ها؛ شیوه های تدریس فصل ۱ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: علی رضایی وِلا (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای)

۲- فنون خلق پیام رسانه‌ای؛ شیوه های تدریس فصل ۲ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: سرکار خانم لیلا وصالی (عضو هیأت تالیف کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای)

۳- نادیده‌های رسانه‌ها؛ شیوه‌های تدریس فصل ۳ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: حسین غفاری (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای)

۴- مخاطب شناسی؛ شیوه‌های تدریس فصل ۴ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای + استراتژیهای تالیف کتاب تفکر و سواد رسانه ای: دکتر سیدبشیر حسینی (مدیر گروه علوم نوین رسانه های دانشگاه صداوسیما و عضو هیأت تالیف کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای)

۵- رسانه و سبک زندگی؛ شیوه‌های تدریس فصل ۵ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: محمدمهدی امیرواقفی (مدرس و عضو هیأت تالیف کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای)

۶- رژیم مصرف رسانه‌ای؛ شیوه های تدریس فصل ۶ کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای: حسین حق پناه (عضو هیأت تالیف کتاب درسی تفکر و سواد رسانه‌ای)

۷- شیوه های نوین آموزشی و تکنیکهای تدریس در سواد رسانه ای: دکتر سعید مدرسی (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه‌ای)

۸- تکینیک‌های تدریس؛ چگونه کلاس سواد رسانه‌ای خود را با موفقیت اداره کنیم؟: محمدصادق باطنی (مدرس و پژوهشگر سواد رسانه ای)

جزئیات زمان‌بندی این برنامه در جدول زیر قابل مشاهده است:

شایان ذکر است این دوره به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد. محل برگزاری دوره در مدرسه هنر و رسانه آینه به نشانی تهران – ضلع جنوبی خیابان انقلاب – بین خ ابوریحان و خ فلسطین- بن بست سروش- پلاک ۲ است. متقاضیان استفاده از دوره مجازی می بایست دارای اینترنت پرسرعت باشند و در ساعت تشکیل کلاس امکان استفاده از آن را دارا باشند. در تاریخ ۱۹مهر، نام کاربری، گذر واژه و لینک کلاس مجازی برای متقاضیان بصورت ایمیل ارسال می‌گردد.

معلمان محترم، برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام می توانند از طریق سایت Ayenehschool.ir و لینک قرار داده شده در انتهای همین صفحه اقدام نمایند. همچنین ظرفیت دوره محدود بوده و آخرین مهلت ثبت نام تا چهارشنبه ۱۹ مهرماه می‌باشد. قیمت شرکت در دوره به صورت حضوری ۲۰۰ هزار تومان و شامل اعطای مدرک دوره و پذیرایی می باشد. قیمت دوره مجازی ۱۰۰ هزار تومان بوده و مدرک اتمام دوره اعطا نمی‌گردد.

ورود به صفحه ثبت نام 

 


مطالب مرتبط:

+ دانلود نسخه PDF کتاب تفکر و سواد رسانه ای

+ بسته کامل فیلم مجموعه دوره های «چگونه کتاب تفکر و سوادرسانه‌ای را تدریس کنیم؟»

+ گزارش تصویری نخستین رویداد «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟»

8+نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*