اولین بسته از فیلمهای آموزشی سواد رسانه ای

دانلود فیلم دوره اولِ «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای را تدریس کنیم؟»

در راستای تقاضای قابل توجه مدرسان کتاب تفکر و سواد رسانه ای به ویژه معلمان شهرستانیِ عزیز، نخستین بسته آموزشی تفکر و سواد رسانه ای مدرسه آینه برای استفاده دبیران برای فروش اینترنتی آماده شد.

خرید اینترنتی نسخه کامل دوره در سایت سینمامارکت


به گزارش مدرسه آینه، پس از انتشار کتاب درسی «تفکر و سواد رسانه ای» برای دانش آموزان جدیدالورود به پایه دهم دبیرستان در سال تحصیلی جاری، مدرسه هنر و رسانه آینه در راستای رسالتهای آموزشی خود در حوزه سواد رسانه ای به کمک مولفان کتاب و متخصصان حوزه سواد رسانه ای اقدام به برگزاری دوره های تربیت مدرس نمود.

در همین راستا ۱ مهر ماه نخستین رویداد تربیت مدرس سواد رسانه ای مدرسه آینه با عنوان «چگونه کتاب سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟» با حضور دکتر میترا دانشور، رئیس گروه تفکر دفتر تالیف کتب درسی و دکتر سید بشیر حسینی، مدیر گروه مدیریت رسانه دانشگاه صداوسیما، که هر دو از مولفین کتاب «تفکر و سواد رسانه ای» هستند برگزار شد. در این رویداد ابتدا عناصر چارچوب برنامه تفکر و سواد رسانه ای و طراحی آموزشی موقعیتهای موثر در کتاب توسط دکتر دانشور ارائه شده و سپس دیدگاهی کلی از کتاب با محوریت استراتژی ها و ملاحظات تدریس فصل اول آن با عنوان «ما و رسانه ها» توسط دکتر حسینی به بحث و بررسی گذاشته شد. در نهایت هم ارائه ای با موضوع «راه های مبارزه با نقاط ضعفمان در تدریس» توسط محمدصادق باطنی، مدرس تکنیکهای تدریس و سواد رسانه ای بیان گشت. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این دوره می توانید به گزارش منتشر شده در سایت آینه مراجعه نمایید.

 

gif-gozaresh

پس از برگزاری این دوره و همچنین دومین دوره تربیت مدرس سواد رسانه ای در ۲۰ام آبان ماه، بسیاری از حاضرین و مخصوصا دبیرانی که ساکن تهران نیستند از سراسر کشور درخواست دریافت فیلمهای این دوره ها را داشتند. در همین راستا، فیلم کامل نخستین رویداد تربیت مدرس سواد رسانه ای در قالب یک بسته آموزشی آماده ارائه شده است.

 

آموزش سواد رسانه ای

متقاضیان می توانند از طریق لینکی که در ابتدا و انتهای این نوشتار قرار داده شده است از طریق سایت سینمامارکت نسبت به خرید این DVD اقدام نمایند. گفتنی است فیلم کامل دوره دوم تربیت مدرس که به توضیح فصول ۲ تا ۴ کتاب می پردازد نیز در حال آماده سازی است که به زودی در اختیار دبیران قرار خواهد گرفت. همچنین سومین دوره تربیت مدرس سواد رسانه ای نیز بناست در هفته اول دی ماه برگزار شود و فصول ۵ و ۶ کتاب در این رویداد برای معلمان آموزش داده شود که با آماده شدن این DVD، بسته کامل آموزشی تربیت مدرس سواد رسانه ای آماده خواهد شد. پک محصولات کمک آموزشی سواد رسانه ای (شامل، فیلمها، عکسها، پاورپوینتها و مقالات مکمل) نیز به زودی برای استفاده دبیران منتشر خواهد شد. در ادامه لینک دریافت بسته آموزشی دوره اول به همراه نمونه ای از فیلمهای قرار گرفته در این بسته آورده شده است.

خرید اینترنتی نسخه کامل دوره در سایت سینمامارکت

 

 


اخبار مرتبط:

15+نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

 • مدرس درس

  سلام
  ببخشید من چند وقت پیش رفتم دیدم ۱۵۰۰ تومان بود منتظر موندم تا شما بذارین دانلود کنم حالا می بینم شماهم که گذاشتید پولیه اونم نه ۱۵۰۰بلکه۶۰۰۰تومان خوب میگفتید تاگرون تر نشده بگیرم
  تحریما وتورم رو شماهم اثر گذاشته؟

  • مدرسـه آینه

   سلام.
   شما به چند شکل می تونید این محصول رو خریداری بکنید:
   ۶۰۰۰ تومن برای خرید DVD (2 عددDVD)
   ۵۰۰۰ تومان برای خرید لینک دانلود
   ۱۵۰۰ تومان برای خرید هر قسمت از قسمتهای جداگانه این بسته.
   قیمتها هم از اول همین بوده و قرار نیست نسخه کامل این مجموعه برای دانلود رایگان قرار بگیره.
   راه تامین مالی مدرسه آینه از همین طریق هست و فکر نمی کنیم ۵۰۰۰ تومان برای ۶ ساعت فیلم تدوین شده با کیفیت رقم بالایی باشه.