دومین بسته از فیلمهای آموزش سواد رسانه ای مدرسه آینه

دانلود فیلم دوره دوم «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای را تدریس کنیم؟»

دومین بسته مجموعه فیلمهای آموزش سواد رسانه ای مدرسه آینه اختصاص دارد به فیلم کاملِ دومین رویدادِ «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟»، که در آبان ماه ۱۳۹۵ با محوریت آموزش تدریس فصول ۲، ۳ و ۴ کتاب تفکر و سواد رسانه ای و با حضور مولفان کتاب و پژوهشگران مجرب سواد رسانه ای برگزار شد.


خرید اینترنتی نسخه کامل دوره دوم در سایت سینمامارکت


به گزارش مدرسه آینه، پس از انتشار کتاب درسی «تفکر و سواد رسانه ای» برای دانش آموزان جدیدالورود به پایه دهم دبیرستان در سال تحصیلی جاری، مدرسه هنر و رسانه آینه در راستای رسالتهای آموزشی خود در حوزه سواد رسانه ای به کمک مولفان کتاب و متخصصان حوزه سواد رسانه ای اقدام به برگزاری دوره های تربیت مدرس نمود.

در همین راستا دومین رویدادِ «چگونه کتاب تفکر و سواد رسانه ای را تدریس کنیم؟»، در تاریخ پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ام آبان ماه ۱۳۹۵ با محوریت آموزش تدریس فصول ۲، ۳ و ۴ کتاب تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم برگزار شد. در نخستین بخش از این رویداد، خانم «دکتر لیلا وصالی»؛ استاد دانشگاه و پژوهشگر سواد رسانه ای به همراه «محمدصادق باطنی» به بیان مطالبی راجع به تجربه نگاری تدریس سواد رسانه ای برای دانش آموزان پرداختند. سپس در ادامه روز نخست رویداد، «دکتر علیرضا موذن»، عضو هیأت تالیف کتاب درسی تفکر و سواد رسانه ای به بیان شیوه های تدریس فصل ۲ کتاب تفکر و سواد رسانه ای با موضوع فنون خلق پیام رسانه ای پرداخت. در پایان روز اول، با درخواست حاضرین، ادامه بحث تجربه نگاری تدریس سواد رسانه ای توسط خانم دکتر وصالی ارائه شد.

در دومین روز از رویداد، کارگاه بیان تجربیات پژوهشی – عملی در حوزه آموزش سواد رسانه ای با حضور خانم «دکتر بهاره نصیری» مدرس و پژوهشگر سواد رسانه ای و خانم «وحیده شاه حسینی»؛ از مدرسین و پژوهشگران مجرب سواد رسانه ای برگزار شد. استراتژی و شیوه های تدریس فصول ۳ و ۴ کتاب تفکر و سواد رسانه ای با موضوعات نادیده های رسانه ها و مخاطب شناسی، پایان بخش رویداد دوم تربیت مدرس سواد رسانه ای بود که «حسین حق پناه» از اعضای هیأت تالیف کتاب تفکر و سواد رسانه ای به تدریس این بخش از کتاب با روش دو فیلم با یک بلیط برای مدرسین پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این دوره می توانید به گزارش تصویری منتشر شده در سایت آینه مراجعه نمایید.

از همین رو مانند دوره اول، مجموعه کامل دومین رویداد در قالب ۳ عدد DVD برای خرید اینترنتی و پستی آماده شده است. متقاضیان می توانند از طریق لینک قرار داده شده در ابتدا و انتهای همین نوشتار نسبت به خرید اینترنتی یا پستیِ آن اقدام نمایند. این ۳ عدد DVD شامل ۱۲ ساعت فیلم کامل به همراه تکه فیلمها و پاورپوینتهای پخش شده در کلاس درس توسط اساتید می باشد که هزینه خرید پستیِ آن ۹۰۰۰ تومن و خرید اینترنتی آن ۶۰۰۰ تومن می باشد:

خرید اینترنتی نسخه کامل دوره دوم در سایت سینمامارکت

 


5+نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

 • شمیم وصال

  سلام
  خرید اینترنتی خرید لینک رو انجام دادم اما پاورپوینت و تکخ فیلمها توش نبود
  شاید در پک dvd باشه
  لطفا در خرید اینرنتی هم بگذارید تا دانلود کنیم
  یا اینجا قرار بدید
  لطفا

  • مدرسـه آینه

   سلام. تلاش شده به صورت حداکثری، فیلمها و اسلایدهایی که اساتید استفاده کردن در لابلای فیلمشون تدوین بشه. ولی جداگانه در این بسته قرار نگرفتن. در بسته جداگانه ای به زودی این محصولات رو هم برای فروش خواهیم گذاشت انشاله.