فراخوان ترم پاییز مدرسه هنر و رسانه آینه

دوره آموزش مستندسازی و عکاسی ویژه راهپیمایی اربعین

نخستین دوره کارگاهی آموزش عکاسی و مستندسازی ویژه راهپیمایی اربعین در قالب ترم پاییز مدرسه آینه، با حضور عکاسان و مستندسازان اربعین، 12ام و 19ام آبان ماه در مدرسه هنر و رسانه آینه برگزار می شود.

به گزارش مدرسه آینه، در راستای برگزاری دوره های ترمی مدرسه، ترم پاییز این موسسه ویژه راهپیمایی اربعین برنامه ریزی شده است. در همین راستا اولین دوره آموزش عکاسی و مستندسازی ویژه راهپیمایی اربعین، با حضور عکاسان و مستندسازان اربعین، آبان ماه سال جاری در مدرسه هنر و رسانه آینه برگزار می شود. در این دوره دو روزه مباحثی از قبیل ایده پردازی و سوژه یابی، مبانی عکاسی و زیبایی شناسی تصویر، آموزش تصویربرداری ویژه موقعیت این اجتماع عظیم میلیونی به علاقه مندان ارائه می شود.

همچنین دو کارگاه انتقال تجربه در زمینه عکاسی و مستندسازی از اجتماع عظیم زائران اربعین، توسط عکاسان و مستندسازان باتجربه، برای آشنایی هرچه بیشتر شرکت کنندگان با مسائل واقعی و مشکلات پیش روی تصویربرداری از راهپیمایی اربعین، برگزار خواهد شد.

آموزش عکاسی و مستندسازی اربعین

«سید احسان باقری» رئیس خانه عکاسان حوزه هنری، «مهدی شیخ صراف» عکاس و خبرنگار و دبیر فرهنگی سایت فردا، «محمد کرم زاده» کارگردان مستند معبر و «یحیی رضایی» تصویربردار مستند کیلومتر ۶، «علی شیرزادیان» عکاس و مستندساز، «محمدصادق باطنی» مستندساز و مدرس ایده پردازی و «محسن مشرقی» مدرس ایده پردازی از ارائه دهندگان این دوره می باشند. جدول زمان بندی و جزئیات عناوین ارائه ها در ادامه آمده است.

image_2016-10-22_15-17-51

لازم به ذکر است این دوره آموزشی در روزهای ۱۲ و ۱۹ آبان ماه سال جاری، از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در محل مدرسه هنر و رسانه آینه واقع در تهران- خیابان انقلاب – حدفاصل ابوریحان و فلسطین- بن بست سروش – پلاک ۲، برگزار می شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند نهایتا تاریخ ششم آبان ماه به سایت ayenehschool.ir  مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۶۳۴۶۲۱۱۶ -۰۲۱ تماس حاصل نمایند. ظرفیت دوره محدود می باشد.

 

0نظری ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*